Exnar Jan (Havlíčkův Brod 1952)
Torzo
sklo čiré, tavené do formy, broušené, leštěné, 64 x 31 x 8 cm, sign. a dat. EX 94 159 (Zí)
20.10.2016 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 130.000,-
CZK 160.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Torzo
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 20.10.2016 - 20:00 |
Místo konání aukce: | "Soho" Podolské nábřeží 1, Praha 4 |
Prohlídka: | 08.10. - 20.10.2016 |